Asansör Servisi


Asansör Servisi

Müşteri memnuniyet ilkesi temel alınarak asansör servisi için çalışma gösterilir. Ad- Er Asansör olarak kalite standartları yüksek tutulmakta. Bu sayede kaliteli ve hızlı bir şekilde servis hizmetlerimizden faydalanmanız mümkün olacaktır. Özellikle de alanından uzman olan elemanlarımız sayesinde her türlü şikayet son bulacak, asansörler eskisinden daha iyi bir şekilde çalışma gösterecektir.

Asansör Montajında Son Teknoloji!

Asansör servisi olarak montaj hizmetlerimiz mevcut durumda. Gerek mekanik gerekse elektronik aksamlar üzerinden montaja yer verilmekte. Her ne kadar elinizde son teknoloji montaj ürünleri bulunsa da işçilik son derece önemli. Çünkü iyi bir işçilik neticesinde asansörlerin kullanıma uygun hale gelmesi mümkün olacaktır. Böylece;

• Montaj neticesinde asansörlerin randımanı daha güçlü hale gelir.
• Daha emniyetli ve güvenli hale gelmesi sağlanır.
• Ömrü de montaj neticesinde artış gösterir.

Kısacası doğru montaj sayesinde asansörlerin daha kullanışlı hale gelecekleri açık durumda. Özellikle de montajın tecrübeli ellerden yapılması, oluşacak asansör kazalarının önüne geçer. Sağlık sorunlarının baş göstermemesi adına da montaj son derece önem arz etmekte.

Asansör Bakımında Standartlar Yüksek!

Asansör servisi olarak sadece montaja değil aynı zamanda bakım ile onarım hizmetlerine de yer verilir. Bu aşamada Türkiye standartları ile Avrupa normları göz önünde bulundurulur. Firmamız yüksek standartları temel alır ve bakıma geçer. Böylece asansörler daha güvenli ve uzun ömürlü hale gelir.

Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo