Asansör Satışı


Asansör Satışı

AD - ER Asansör olarak sadece montaj, bakım ve onarım hizmetlerimiz mevcut değil. Aynı zamanda asansör satış imkanları da göz önünde bulundurulabilir. Üstelik aranılan tüm asansör tipleri mevcut durumda. ‘Ürünümlerimiz’ alannda hepsine göz atabilir ve tercihte bulunabilirsiniz. Bunlar;

• İnsan - panoramik asansörler
• Monşarj ile yük asansörleri
• Araç ve hastane - sedye asansörleri
• Engelli ve makine dairesi asansörler olarak sergilenir.

Konforu Yüksek İnsan Asansörleri

Asansör satışı alanından ilk başta insan asansörleri incelenebilir. Buradan daha çok konforu yüksek tutulan asansörlerin sergilenmesine özen gösterilmekte. Sınıfları farklılık gösteren birkaç modelimiz bulunuyor. Örneğin sınıf 1 olarak 320 - 400 kg şeklinde ağırlık taşıyanlar tercih edilebilir.

Sınıf 2 ise konut dışı alanlarda kullanıma uygun durumda. Özellikle de sağlık tesislerinin sıklıkla bu asansör tipine yer verdiği görülüyor. Beraberinde de sınıf 3 gelmekte. Özel olarak tasarlanan, konforlu insan asansörleri arasında. Başta da hasta taşınması için üretilir.

Tüm Şartlara Uygun Yük Asansörleri!

Asansör satışı olarak sadece insan türüne değil yük asansörlerine de yer verilmiştir. Bu tarz asansörler başta fabrika alanlarında sık sık kullanılıyor. Depo ile otoparklarda da karşımıza çıkıyor. Kısacası yük taşıma amacıyla üretilir. Minimum 500 kg’dan maksimum 10.000 kg’a kadar kapasiteleri mevcut durumda. Diğer asansörlere nazaran daha dayanıklı forma sahiptir. Aynı zamanda hidrolik ile elektrik tahrikli olacak şekilde üretilir.