Asansör Bakımı


Asansör Bakımı

Asansör arıza ya da bakım alanında uzman olan kişilerle iletişime geçmeniz gerekir. Çünkü bu konuda eğitimi bulunmayan ve deneyimli olmayanlar, ileride ciddi sorunlar teşkil eden işlemlere yer verir. Aynı zamanda ekstra masraf çıkacaktır. Bütçenizi sarsmamak için firmamızın uzman personeli ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır.

Asansör Bakımında Yüksek Standart!

Asansör bakımı sırasında üst seviye standartlar temel alınır. Böylece bakımın son teknolojiler eşliğinde gerçekleşmesi sağlanır. Uzun vadede arızalanmaması için standartlar yüksek tutuluyor. Sonuç olarak;
• Eğitimli olan personelimiz tarafından 95 / 16 AT Asansör Yönetmeliği dikkate alınır.
• EN 81 - 1/2 - EN 13015 standartlarına göre bakım gerçekleşir.

Hem yük hem de insan asansörleri için ayrı bakım işlemlerine yer verilir. Bakımın yüksek standartlardan gerçekleşmesi ve asansörün güvenli hale gelmesi sağlanır. Başta güvenlik açısından yüksek standartlar göz önünde bulundurulur ve bakım gerçekleşir. Teknik bilgisi yüksek olan personelimiz sayesinde her türlü asansörün bakımı gerçekleşir.

Asansörlerin Kullanım Ömrü Uzatılıyor!

Asansör bakımı düzenli bir şekilde yapılırsa sonuç alınabilir. Bu şekilde başta kullanım ömrünü uzatmanız mümkün olacaktır. Türkiye standartlarına bağlı olarak bakım sözleşmelerine yer verilir. Aynı zamanda Avrupa normlarına uygun olacak şekilde bakım tamamlanır. Kısacası asansör bakımı için tüm detaylar göz önünde bulundurulur.

Bakım sırasında yedek parça uygulamalarına da geçilebilir. Ancak yedek parça kullanımı en son çare olarak düşünülür. Yani parçadan ziyade ilk önce onarımın ve bakımın gerçekleşmesi sağlanır.