Asansör Arıza


Asansör Arıza

Kabinli cihazlar olarak bilinen asansörler, en çok kullanılan teknolojik aletler arasında. Bu anlamda düzenli bir şekilde bakıma geçilmesi gereklidir. Çünkü belirli bir süre sonra asansör arıza verebilir ve bu ciddi sorunları beraberinde getirir. Özellikle de asansörde kalanlar varsa sağlık sorunları dahi baş gösterebilir. Bu nedenle düzenli bakım ve onarıma yer verilmelidir.

Tüm Asansör Arızalarına Son!

Firmamız her türlü şikayete yönelik çözüm önerilerine sahiptir. Örneğin başta asansörün hareket etmemesi durumunda iletişime geçmeniz gerekir. Sigortaların artması ve bundan kaynaklı olarak asansörün çalışmamasına yönelik çözüm önerilerine sahibiz. Akabinde gelen sorunlar ise;

• Asansörün sürekli olarak stop etmesi,
• Kabinin hareket etmemesi,
• Meşgul lambasının hem yanıyor vaziyette olması bunlar arasında.

Asansör Arızlarına Anlık Çözümler!

Asansör arıza şikayetleri yukarıda belirttiğimiz şekilde sıralanır. Tüm bu şikayetlere yönelik uzman ekibimiz yol gösterici olacaktır. Çünkü sorunlara anlık çözümler getirmek bizim işimiz. Örnek verecek olursak asansörün çalışmaması halinde kontaktör değişimine gidilir. Maksimum 30 - 40 dakika içerisinde de değişim gerçekleşir ve asansör eskisi gibi çalışır.

Stop etme durumlarında da hatlar kontrol edilir. Gerekirse yedek parçalar üzerinden değişime gidilir. Sürekli meşgul gösteren asansörler için ise sigortalar denetlenir. Çünkü genelde sigorta attığı zaman meşgul tuşu aktif hale gelir. Sebebi analiz edilir ve devamında çözüme geçilir. Asansör arıza şikayetleri maksimum 1 saate kadar sona erecektir.